Choď na obsah Choď na menu
 


Shakespeare v nás 2019

28. 5. 2019

Shakespeare v nás

Centrum voľného času Beťárik zorganizovalo v dňoch 28. a 29. mája 2019 pre deti prvého a druhého stupňa okresnú súťaž ,,Shakespeare v nás“. Súťaž sa konala v Dome kultúry v Šaštíne a uskutočnila sa  jubilejný 20 krát. Súťaže sa zúčastnilo spolu 160 detí z toho 95 z prvého stupňa a 65 z druhého stupňa z 13 škôl a to: ZŠ s MŠ Dojč, ZŠ s MŠ Štefanov, ZŠ Čáry, Cool School, ZŠ V. Paulínyho Tótha Senica, ZŠ Sadová Senica, ZŠ Komenského Senica, ZŠ Borský Mikuláš, ZŠ s MŠ Cerová, ZŠ Borský sv. Jur, ZŠ Mudrochova Senica, ZŠ Sobotište a žiaci zo ZŠ Šaštín – Stráže.
Súťažilo sa v ako je už zvykom v štyroch disciplínach: v slovnom prejave, v hudobnom prejave, v kolektívnom vystúpení a vo vlastnej tvorbe,  z čoho sa hudobný prejav hodnotil na dve časti, jednotlivci a skupiny/DUO.
Deti si navzájom fandili, tlieskali, spievali, smiali sa a podporovali, čo sa nám veľmi páčilo. Všetci mali  dobrú náladu, tak sa súťaž niesla v duchu veľmi dobrej atmosféry, za čo im veľmi ďakujeme.  Tak isto sa chceme poďakovať pánom zvukárom za ozvučenie celej akcie, ale najväčšia vďaka patrí pani Ivete Szökeovej za to, že nám bola ochotná aj počas jej dôchodku prísť pomôcť na tejto akcii. Som rada, že sme sa zišli v tak hojnom počte a dúfam, že sa deťom ale aj učiteľom a rodinným príslušníkom naša súťaž páčila a už teraz sa teším na ďalšie takéto pozitívne stretnutie s nimi.
CVČ Beťárik

1.jpg