Choď na obsah Choď na menu
 


Vyhodnotenie súťaže Shakespeare v nás 2019

28. 5. 2019

Vyhodnotenie súťaže "Shakespeare v nás" II. stupeň

Školský rok 2018/2019

DISCIPLÍNA

MENO a PRIEZVISKO

UMIESTNENIE

ŠKOLA

Slovný prejav

Ondrej Sýkora

1.miesto

ZŠ V. P. Tótha, Senica

 

Linda Palicová

2.miesto

ZŠ V. P. Tótha, Senica

 

Kamila Péčiová

2.miesto

ZŠ Čáry

 

Tamara Mihoková

 

3.miesto

ZŠ Sadová, Senica

Hudobný prejav

(jednotlivci)

Katarína Sadloňová

1.miesto

ZŠ Sobotište

 

Mária Kurinová

2.miesto

ZŠ V. P. Tótha, Senica

 

Kamila Kovaničová

2.miesto

ZŠ Borský Mikuláš

 

Laura Chovančíková

3.miesto

ZŠ s MŠ Štefanov

 

Matej Hušek

Pavol Hromkovič

3.miesto

ZŠ s MŠ Borský sv. Jur

 

Timotej Kudoláni

3.miesto

ZŠ s MŠ Štefanov

 

Hudobný prejav

(skupiny/DUO)

Stela Hricová

Petra Kotlárová

1.miesto

ZŠ Šaštín - Stráže

 

Klaudia Malíková

Aneta Danielová +

Doprovod

2.miesto

ZŠ Šaštín - Stráže

Kolektívne vystúpenie

Kolektív žiakov 6.ročníka

1.miesto

ZŠ V. P. Tótha, Senica

 

Kolektív žiakov 9.ročníka

2.miesto

ZŠ Šaštín - Stráže

 

 

Kolektív žiakov 8.ročníka

3.miesto

ZŠ s MŠ Cerová

Vlastná tvorba

Kolektív žiakov 8.A triedy

1.miesto

ZŠ s MŠ Borský sv. Jur

 

Vyhodnotenie súťaže "Shakespeare v nás" I. stupeň

Školský rok 2018/2019

DISCIPLÍNA MENO a PRIEZVISKO UMIESTNENIE ŠKOLA
Slovný prejav Karolína Palková 1.miesto Cool School, Senica
  Barbora Sandtner 2.miesto ZŠ Komenského, Senica
  Dorota Sandtner 3.miesto ZŠ Komenského, Senica
  Sara de Sousa Viveiros 3.miesto ZŠ Borský Mikuláš
Hudobný prejav (jednotlivci) Emma Ester Ercolano 1.miesto ZŠ Šaštín - Stráže
  Martin Buček 2.miesto ZŠ s MŠ Štefanov
  Ema Šebestová 3.miesto ZŠ s MŠ Štefanov

Hudobný prejav

(skupiny/DUO)

Linda Machová

Terézia Sofková

1.miesto

ZŠ Šaštín - Stráže

 

 

Kolektív 4.A triedy

2.miesto

ZŠ Komenského, Senica

 

Kolektív 3.B triedy

3.miesto

ZŠ Borský Mikuláš

Kolektívne vystúpenie

Kolektív žiakov 3.B triedy

1.miesto

ZŠ Komenského, Senica

 

Kolektív žiakov 4.A triedy

2.miesto

ZŠ Komenského, Senica

 

 

Kolektív žiakov 3.A triedy

 

3.miesto

ZŠ s MŠ Dojč

Cena poroty

Kolektív žiakov 2. Ročníka

 

Cool School, Senica

 

Kolektív Detí od 3 – 9 rokov

 

Cool School, Senica

Vlastná tvorba

Kristína Kalamenová

4. ročník

1.miesto

ZŠ V. P. Tótha, Senica

 

Daniel Kocman

4. ročník

1.miesto

ZŠ s MŠ Dojč